18 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

GAZİ’YE BİR ÖDÜL DAHA ; “Ezine Gazi Ortaokulu Atık Pil Toplama’da İl 1.si Oldu”

Ezine Gazi Ortaokulu Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği´nin ülke çapında düzenlediği Atık Pil Toplama Kampanyası için başlattığı yarışmada Çanakkale İl 1.si oldu.

 

Ezine Gazi Ortaokulu Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği´nin ülke çapında düzenlediği Atık Pil Toplama Kampanyası için başlattığı yarışmada topladığı 1 Tonluk Atık Pil ile Çanakkale İl 1.si oldu. TAP tarafından okula Masa Tenisi hediye edildi.

 

Okul Müdürü Oral Dinçkan, yarışmada birinci olmalarından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “ Okulumuz Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği´nin ülke çapında düzenlediği “Atık Pil Toplama Kampanyası” için başlattığı yarışmaya topladıkları 1 ton atık pili gönderdi. TAP´ın ölçümlerinin ardından okulumuz proje başında da hedeflediği gibi tam 1.000 kg (1 Ton) pil ile il birincisi olmuştur.

 

Yarışmada Çanakkale ilinde birinci olan okulumuza bir masa tenisi masası hediye eden TAP´a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Proje süresince bu kadar atık pili toplamamızda katkısı olan öğrenci, öğretmen, veli kısacası herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

 

About Post Author