Kazada Ölen Süleyman Sırrı Gürel Sonsuzluğa Uğurlandı

Ezine’de bir maden ocağında kullandığı su tankerinin şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren Süleyman Sırrı Gürel, toprağa verildi.

Ezine’de bir maden ocağında kullandığı su tankerinin şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren Süleyman Sırrı Gürel, Gökçebayır Köyünde ailesi, yakınları ve sevenlerinin gözyaşları içerisinde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

27 yaşında henüz hayatının baharında yaşamını yitiren Gürel’in cenazesi evinin önünde helallik alınmasının ardından cenaze namazı için camiye getirildi.

Gürel’in cenazesi burada ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra yapılan dularla köy kabristanlığında toprağa verilerek sonsuzluğa uğurlandı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Süleyman Sırrı Gürel’e Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Ezine’de faaliyet gösteren bir maden ocağında kullandığı su tankerinin şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 27 yaşında yaşamını yitiren Süleyman Sırrı Gürel’in nişanlısı ile nikah kıydığı ve düğün hazırlıkları yaptığı öğrenildi.