16 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MHP Geyikli Belde Başkanlığına Nuri Kuşçu Atandı


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Geyikli Belde Başkanlığına Nuri Kuşçu atandı.

 

MHP Ezine İlçe binasında gerçekleşen programa, MHP Ezine İlçe Başkanı A.Tevfik Aytimurer, yönetim kurulu üyeleri ile göreve yeni atanan Nuri Kuşçu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Geyikli Belde Başkanlığı’nda bir nöbet değişimi gerçekleştiğini belirten MHP Geyikli Belde Başkanı Nuri Kuşçu,  “Ben ve yönetimim olarak zorlu bir yola çıktık. İlk önce bu güne kadar MHP Geyikli Belde teşkilatında görev yapan bu bayrağı taşıyan bu davaya gönül veren, tüm büyüklerime e partililerime şükranlarımızı sunuyoruz.  MHP, Geyikli beldemizde bu güne kadar hep var olmuştur. İlçe Başkanımız ve yönetimimizden devir aldığımız bu bayrağı bu görevi başarılı bir şekilde devam ettireceğiz. Bundan sonra görevimizde ve çalışmalarımızda Milliyetçi Hareket Partisi olarak birlik beraberlik çerçevesinde ilerleyeceğiz. Ben merkezli değil biz merkezli bir siyaset anlayışını benimseyeceğiz.  Ben ve arkadaşlarım bu kutlu yola çıkarken ki amacımız kazananın her zaman Geyikli’nin, Ezine’nin, Çanakkale’nin ve Türkiye’nin huzuru ve  gelişmesi yönünde çalışmaları gerçekleştirmek ve bu çalışmaların içerisinde yer almak. Ben bu mücadele de benimle  yola çıkan yönetimimle birlikte geyikli beldemizin bütün iyi ve güzel insanlarını siyasete davet ediyorum. Vakit Geyikli beldemiz için elimizi taşın altına koyma vaktidir. İnşallah partimizin yeni belde binasını hizmete açarak gece gündüz demeden MHP’nin Geyikli’de, Ezine’de, Çanakkale ve ülkemizde başarılı olması için çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

 

Bu şerefli davanın bir neferi olarak ettiğimiz yemin doğrultusunda, teşkilatımızın hangi kademesinde görev verilirse verilsin bu görevi layıkıyla ifa etmek benim için büyük bir onur ve boynumun borcudur. “Beni bu göreve layık gören İlçe başkanım ve teşkilatıma, desteğini esirgemeyen dava arkadaşlarıma ve dostlarıma teşekkür ederim. Çıktığımız bu kutlu yolda yüce Rabbim hiçbirinizin eksikliğini göstermesin ve son nefesimize kadar bu davaya hakkıyla hizmet etmeyi nasip eylesin inşallah” şeklinde konuştu.

 

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de sözü gereği , “ Şiddet dursun sevgi konuşsun. Kavga yerine kucaklaşalım. Küslük yerine barışalım. Birlikte bir millet olduğumuzu unutmayalım” dedi.

 

 

About Post Author