24 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MHP’Lİ TAHSİN YÜKSEL’DEN BAŞHEKİM KARACAER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ezine İlçe Başkanı Tahsin Yüksel,  kısa bir süre önce Ezine Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Op.Dr. Mehmet Ali Karacaer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Ezine İlçe Başkanı Tahsin Yüksel, beraberinde ilçe yöneticileri Sabri Yalın, Barış Erol ve Hakan Öztürk ile birlikte kısa bir süre önce Ezine Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Op.Dr. Mehmet Ali Karacaer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası EZİNETÜRK GAZETESİ’ ne açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “MHP Ezine İlçe teşkilatı olarak hastanemizde yeni görevine başlayan Opr. Dr Mehmet Ali Karacaer’i makamında ziyaret ettik ve hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bizleri projeleriyle aydınlatan kıymetli hocamıza misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ezine’mize hayırlı uğurlu olsun inşallah. İnsanlığın sağlıklı geleceği için ömürlerini seferber eden Sağlık Ordumuza da görevlerinde üstün başarılar diliyoruz” dedi.

Başhekim Karacaer’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Tahsin Yüksel ve değerli yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

About Post Author