30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MİLLETVEKİLİ İSKENDEREOĞLU, İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Milletvekili  Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren İl Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, kadın girişimciler Filiz Bahar , Demet Semizoğlu ve  Genel Sekreter Sema Sandal  ile AK parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek hazır bulundu.

İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek ziyaretten dolayı teşekkür ederek, İl Kadın Girişimci Kurulunun  projeleri hakkında bilgi verdi. Çanakkale’de kadın girişimci potansiyeli  ve  kadın istihdamının arttırılması konuları ile ilgili görüşlerini paylaşan Şimşek : “Çanakkale olarak çok şanslıyız,  bir kadın vekilimiz var.  Kadın  girişimcilerin sayısının artmasını istediğimiz gibi aynı şekilde kadın vekillerimizin sayısının da artmasını istiyoruz “dedi.

Milletvekili  İskenderoğlu da kadınlar ile ilgili çalışmalara her zaman destek verdiklerini belirterek “En kısa zamanda ÇTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu ile de ortak bir çalışma yapmaktan mutluluk duyarım” dedi.

 

 

About Post Author