19 Ağustos 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Geyikli ve Ezine yöresinin vazgeçilmez tatlarından Zeytin, Zeytin Yağı, Ezine Peyniri, Kaşar Peyniri, Sucuk, Yumurta gibi organik ve doğal ürünlerin doğrudan tüketiciye ulaşacağı “MUHARREM AYVAZ GURME LEZZETLER” Geyikli ‘de düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Eren, AK Parti Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kirveli, CHP Geyikli Belde Başkanı Şükrü Taşkın, Geyikli Esnaf ve San. Od. Başkanı Niyazi Tunçal, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri ile çok sayıda kişi katıldı.

İşletmenin açılışı kurdelası yapılan duanın ardından protokol üyeleri ve AYVAZ ailesinin de katılımı ile birlikte yapıldı.

Açılış törenin ardından yeni açılan MUHARREM AYVAZ GURME LEZZETLER” işyerini çok sayıda kişi ziyaret ederek alışverişte bulundu.

Açılış töreninden sonra işletme hakkında görüş ve bilgilerini aldığımız Firma Yöneticisi Semih Ayvaz  yaptığımız röportaj da  Gazetemize şunları  söyledi ;

” Zeytinyağının hayat verdiği her şeyi yapıyor ve satıyoruz”

“Müşterilerimiz ve bölgemizin insanı bizi yakından tanırlar. Geyikli’liyiz. AYVAZ Ailesi olarak biz atadan,dededen zeytinciyiz. Asıl ve en önemli işimiz zeytin ve zeytinyağı. Biz yıllardan bu yana işimizde en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Butikçiyiz. En kaliteliyi üretmeye gayret gösteriyoruz. Hakiyle de bu özverili çalışmalarımızın sonunda da ödüllerimiz var. Bir çok etkinlikte ürünlerimiz  ve firmamız ödül aldı. İşyerimizde üstün kalitede ürettiğimiz zeytin ve yağlarımızın dışında yan ürünlerimizde bulunuyor. Bunlar arasında yine zeytinyağından üretilen sabunlarımız ve  kozmetik ürünleri, reçeller, pekmez, sucuk, çeşitli Ezine yöresi peynirleri, yine zeytinyağından imal ettiğimiz şampuan ve saç kremi ile sıvı el sabunu, organik yumurta, salça, yufka  gibi daha bir çok ürünü işyerimize gelen değerli misafirlerimize sunuyoruz. Kısacası zeytinyağının hayat verdiği her şeyi yapıyor ve satıyoruz. Yeter ki zeytinyağı içine girsin ve hayat versin. Hepsi tamamen doğal ve organik olan ürünlerimizle yerel ve genel anlamda tüm vatandaşlarımıza ulaştırmak amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz.  Amacımız ürünlerimiz vasıtasıyla başta Geyikli ve Ezine olmak üzere bölgemizi tanıtmak. Bizim logomuzda bile Geyikli yazıyor. Bizim derdimiz bölgemiz ve insanımız. Biz Geyikli aşığıyız. Allah’ın izni ile daha da iyi tanıtacağız.  İşyerimizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran ve mutlu eden tüm misafirlerimize şükran ve teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak bizde AYVAZ AİLESİ’ne Muharrem  Ayvaz ve Oğulları Semih ve Buğra Ayvaz’a yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisiyle bereketli ve bol kazançlı işler diliyoruz.      

 

 

About Post Author