18 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

NAİM MAKAS ; ” CHP MEĞER KENDİ SEÇMENİNİ DE KANDIRMIŞ, CHP SİZLERİ HER AN KOLTUĞUNUZDAN EDEBİLİR”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve AK Parti Milletvekili Ayhan Gider, beraberindeki heyetle Lapseki İlçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Program İlçe Teşkilatı Kahvaltısı ile başladı. Ardından Muhtarlar Derneği, Belediye Başkanlığı, Pazar Yeri, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlıklarına gerçekleştirilen ziyaretlerle devam etti.

“Kurguladıkları planlar ayaklarına dolandı”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’ın teşkilat kahvaltısında yaptığı açıklamalarda, “Maalesef ülkemizde toplumun faydasından daha çok, kendisine ait küçük bir topluluk kurup, sonrasında da onları kendi amaçları için kandıran, yüz üstü bırakabilen bir muhalefet aklıyla karşı karşıyayız.

Bu akıl önce tüm vaatlerini, sözüm ona Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek ve ondan kurtulmak üzerine kurguladı. Hesabi davrananların sonunu görüyoruz, Allah büyük, tüm planları ayaklarına dolandı” ifadelerini kullandı.

“CHP meğer kendi seçmenini de kandırmış”

CHP’li üst yöneticilerin taktik yaparak hedef şaşırttığına dikkat çeken Makas,“Peki sonra ne oldu? Seçimde Recep Tayyip Erdoğan’a mağlup olanlar kendilerini hiç bozuntuya vermeden aynı motivasyonla devam etti. Ama bir yerde ispat etmesi gerekirdi kendilerini değil mi? Evet ispat ettiler sonunda, kendilerini tebrik ediyoruz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu devirmeyi başardılar. Meğer kendi seçmenini de kandırmış bunlar. “Recep Tayyip Erdoğan” diye diye, asıl niyetlerini gizleyerek hedef şaşırtmışlar. Gerçekten kendilerini tebrik ediyorum. Bir kez daha bu aklın; Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir lider olduğunu kabul ettiklerine şahit olmuş olduk” dedi.

“CHP sizleri her an koltuğunuzdan edebilir”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, “Bu tabloya bakınca CHP’nin mevcuttaki her bir yöneticisinin CHP tarafından tehdit altında olduğunu görüyorum. Buradan sesleniyorum, kendinize dikkat edin CHP sizleri her an koltuğunuzdan edebilir. Sonra soluğu kış günü CHP genel merkezi önünde almak zorunda kalmayın” dedi.

“Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz örnek bir belediye başkanımız”

İfadelerinin devamında Makas,“Önümüzdeki yerel seçimlerde hem seçmenimize hem de Partimize önemli vazifeler düşmekte. Türkiye’mizin geleceği, şehrimizin geleceği için bir kez daha ödevimize iyi çalışacak ve seçmenin karşısına çıkacağız. Yeni hikayeler ve hedeflerle yeni bir dönemi aralayacak olan AK Belediyelerimiz yıllarca vermiş olduğu hizmetlerle rüştünü ispat etmiş durumdadır. Nitekim Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Bey örnek bir belediye başkanımız. Bugüne kadar yaptıkları ortadadır. AK Parti olarak Lapseki’de defalarca göğsümüzü kabartmıştır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

“Yaparsa AK Parti Yapar”

Hiç kimse “AK Partili Belediyeler kaybederse şuyumuz yoktu ama buyumuz olacak, şöyle kötüydü ama böyle iyi olacak diyebiliyor mu?” hayır. Peki tam tersinden bakalım “AK Parti kazanmasın da ne olursa olsun” diyebilir mi aklı başında bir seçmen?

Bakın hemen karşısı Gelibolu. AK Partili kurmayların yoğun çaba ve girişimleriyle ilçeye kazandırılan doğalgaz yatırımı için yapılan altyapı çalışmaları sonrası sorumluluğu Gelibolu belediyesinde olan ve onarımları tamamlanamayan yolların çilesini çekiyor uzun süredir. Diyebilir mi Gelibolulu hemşehrilerimiz “Belediyeyi AK Parti kazanmasın de yollarımız çukur kalsa da olur” diye?

Demez! Çünkü biz millet olarak çok akıllı, vefalı ve bilinçli bir milletiz ve milletimiz de biliyor ki yaparsa AK Parti yapar!

 

“Devletimizin ali menfaati için MHP ile yaptığımız ittifak bizim için mutluluk vericidir”

Ve bizler de inanıyoruz ki hemşehrilerimiz bir kez daha AK Belediyeler ile 5 yıllık yeni dönemde en güzel hizmeti almak için sandığa gidecek ve gerekeni yapacak. Bulunduğumuz her vaat, gerçekleştirdiğimiz her icraat 80 milyonu kucaklayan bir ifadeyle can buldu. 80 milyonun kardeşliğine inanarak yaşayan ve çalışan kadrolarımız yerel yönetimlerimizle tüm ilçelerimizdeki hemşehrilerimizi kucaklayan bir anlayışla yoluna devam edecek inşallah” dedi.

İl Başkanı Naim Makas MHP İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı açıklamalarda, “Umudumuz odur ki hem ilde hem ilçede hem de il genelinde ülkemizin ve devletimizin ali menfaatleri için gerçekleştirilen bu yolculuğa katkı sağlayan kardeşlerimizin sayısı artsın, bizler de bu anlamda katkı vermeye devam edelim. Bizler rabbimin rızasını kazanmak için çalışırız topluma faydalı olmak için çalışırız bu vesileyle de Milliyetçi Hareket Parti’siyle aynı yolda yolculuk yapmak bizim için mutluluk vericidir” dedi.

About Post Author