13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ordu’da Yamaç Paraşütü Festivali, Fotomaraton İle Renklenecek

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 8-9-10 Eylül tarihlerinde Boztepe’de gerçekleştireceği Yamaç Paraşütü Festivali kapsamında Fotomaraton yarışması düzenleyecek.

featured

Ordu’da Yamaç Paraşütü Festivali, Fotomaraton İle Renklenecek

ORDU – BHA

Türkiye Hava Sporları Federasyonuna bağlı Yamaç Paraşütü Pilotu olan yaklaşık 120 kişinin katılımıyla gerçekleşecek olan Yamaç Paraşütü Festivali’nde ayrıca Fotomaraton yarışması düzenlenecek. Yarışmaya katılım ücretsiz olacak.

8-10 Eylül tarihlerinde Atatürk Bulvarı Kaykay Pisti Yanı Kumsal alanında kayıtların alınacağı yarışmada fotoğraf çekimi ve son başvuru tarihi 10 Eylül 2023 Saat: 20.00 olarak belirlendi. 12 Eylül’de jüri tarafından en güzel fotoğrafların seçileceği yarışmanın sonuçları ise 13 Eylül’de açıklanacak.

Birinciye 15 Bin TL, İkinciye 7 bin 500 TL, üçüncüye 5 bin TL ile ödül verilecek yarışmada ayrıca 2 adet mansiyona 1.500 TL, 20 adet fotoğrafa sergileme ve 2 adet fotoğrafa 1000 TL Mobil Kategori ödülü verilecek.

Öte yandan ödül ve sergileme dışında düzenleyici kurum yarışmaya gönderilen fotoğraflardan en az sergileme bedeli karşılığı satın alabilecek.

Ordu’da Yamaç Paraşütü Festivali, Fotomaraton İle Renklenecek

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye