5 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. Şapköy Sulama Kooperatifi Başkanı Osman Nuri Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Osman Nuri Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi ;

” Sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygularının geliştiği, insanlar arasındaki kırgınlık ve dargınlıkların yerini barış ve hoşgörüye bıraktığı, birlik ve beraberliğimizin devamı için önemi büyük olan bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Temelinde, kardeşlik, dayanışma ve paylaşma duygularını pekiştiren Kurban Bayramı’nın, insanların birbirlerine olan sevgi ve saygısının arttığı, dargınların barıştığı, herkesin kardeşçe kucaklaştığı bir bayram olması en büyük temennimizdir.

Aziz Türk Milleti; onurlu ve şanlı geçmişinin derinliklerinden getirdiği sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örnekleriyle toplumsal hayatımızı zenginleştirmekte, mazlumun ve mağdurun yanında olma düşünce ve anlayışını sürdürmektedir. Şüphesiz ki, her zaman olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da milli ve manevi değerlerimiz etrafında bir arada olarak, hep birlikte kardeşliğimizi ve dayanışmamızı daha da güçlendireceğiz.

Farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olması temennisiyle; başta Aziz Şehitlerimizin bizlere emaneti olan Şehit Aileleri ve Kahraman Gazilerimiz olmak üzere herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyor, daha çok güzelliklerin paylaşıldığı, gözyaşı ve açlığın olmadığı, dostluk ve sevginin hakim olduğu bir dünyada sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”