9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nde (MÜMDER), şehit edilen Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk için hatim duası yapıldı.

Hatim duasına Şehit Kaymakam ile aynı fakültede okuyan Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu da katıldı

Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nde (MÜMDER) 15 Temmuz şehitlerini ve şehit edilen Mardin Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk’ü anmak için hatim duaları edildi. Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği (MÜMDER) tarafından 15 Temmuz şehitlerini ve Mardin’deki terör saldırısında şehit edilen Mardin Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk’ü anmak için hatim duaları okundu. Dernek’te yapılan hatim dualarına şehit kaymakamın arkadaşları GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu, Elazığ Arıcak Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural ile dernek görevlileri katıldı. Şehitler için hatim duaları edilirken vatanı uğruna şehit olan vatandaşlara Allah’tan rahmet dilendi.

ÜNİVERSİTEDE 5 YIL AYNI FAKÜLTEDE OKUDUK

Şehit Kaymakam Safitürk’ün arkadaşı olarak duasına katılan GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu, “Marmara Üniversitesi Mezunlar ve Mensupları Derneği’nin düzenlemiş olduğu şehit kaymakamımız, arkadaşımız, Muhammet Fatih Safitürk için düzenlenen programa katıldık. Kendisiyle üniversitede 5 sene aynı fakültede okumuştuk, çok güzel bir insandı. Mekanı cennet olsun, Rabbim kalanlarına sabır ihsan eylesin. Şehitlik ona nasip oldu. İnşallah ileri de bizlere de nasip olur” şeklinde konuştu.

BÖYLESİNE GÜZEL BİR MERTEBEYE ULAŞTIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ

Şehit Kaymakamın temiz kalbiyle ve inancıyla şehitlik mertebesine ulaştığını dile getiren Elazığ Arıcak Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural ise, “Şehidimizin ruhuna hatim-i Şerifler okundu. Güzel bir şekilde şehitlik mertebesine ulaşmış kardeşimizin, milletin sevgisine de bu şekilde mazhar olmasından dolayı bizler de gurur duyuyoruz. Böylesine güzel bir mertebeye ulaştığını düşünüyoruz, inanıyoruz” dedi.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEZUN VE MENSUPLARI DERNEĞİ'NDE (MÜMDER) 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ VE ŞEHİT EDİLEN MARDİN DERİK KAYMAKAMI MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK’Ü ANMAK İÇİN HATİM DUALARI EDİLDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA)