13 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

SEMİZOĞLU BAYRAMİÇ’TE ÜYELERİ ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Bayramiç’te faaliyet gösteren ÇTSO Meclis Üyeleri Hacıimam Market – Metin Tunç ve Peysal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yetkilisi ve Meclis Üyemiz Ercan Uysal ile oda üyesi Hira Nakliye Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yetkilisi ve aynı zamanda Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan’ı ve ziyaret etti.

Başkan Semizoğlu, Meclis Üyesi Metin Tunç’a yaptığı ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, yeme-içme sektörü ile toptan ve perakende gıda sektörlerinde yaşanan gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını ifade etti.

Başkan Semizoğlu, Meclis Üyesi Ercan Uysal’a yaptığı ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada ise, süt ve süt ürünleri sektörlerinde yaşanan gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını ifade etti.

Semizoğlu, İsmail Pehlivan’a yaptığı ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, yakıt ve nakliye sektörlerinde yaşanan gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını ifade etti. Başkan Semizoğlu ziyarette, Çanakkale’nin Coğrafi İşaretli Ürünleri ve tarım sektörünün desteklenmesine yönelik çalışmalarında Oda ile gerçekleştirilen işbirlikleri için İsmail Pehlivan’a teşekkür etti

 

 

 

About Post Author