5 Ağustos 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

SEMİZOĞLU VALİ İLHAMİ AKTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞEN KORONAVİRÜS DENETİMLERİNE KATILDI

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il genelinde “SAĞLIK İÇİN, HEPİMİZ İÇİN” mottosuyla başlatılan koronavirüs denetimlerine, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet İrfan Mutluay, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ile ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul üyeleri katıldı.

17 Burda AVM ve TroyparkAVM‘de bulunan iş yerlerinin koronavirüs ile mücadele kapsamında belirlenen kurallara uyup uymadığını denetleyen Vali İlhami AKTAŞ ve denetim heyeti AVM yönetimlerinden alınan tedbirler hakkında bilgiler alarak, rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik faaliyetler hakkında işletme sahiplerine bilgilendirme yapıldı.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu; “Covid-19 sürecinin ülkemizde tespit edilerek tedbirlerin alınmaya başladığı ilk günden itibaren, T.C. Sağlık Bakanlığımız ve Bilimsel Danışma Kurulumuz tarafından yayınlanan tüm rehber ve bilgilendirme faaliyetlerini üyelerimize eş zamanlı olarak tüm iletişim kanallarımızdan duyurduk. İşletmelerimizin salgın sürecinde alması gereken tedbirler konusunda farkındalık yaratarak bilinçlenmelerini sağladık. Gerçekleştirilen ziyaretlerde işletmelerimizin halk sağlığı için gösterdikleri hassasiyet için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Copyright © All rights reserved. | Newsever by AF themes.