13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

TUNCER ŞAŞKIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Şakın mesajında şunları söyledi ;

“Bir ibadet ayı olmasının yanında iftarı, sahuru ve teravihi ile bir yaşam kültürü olan; birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği Ramazan ayını geride bıraktık. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar kırgınlıkların unutulduğu, dostlukların güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı, herkesi ortak duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşmayı ve dayanışmayı artıran kutsal günlerdir.

Mutluluklar çoğalır ve çoğaldıkça bayram olur. Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam alemine, ülkemize, ilimize, ilçemize, köyümüze, beraber yaşadığımız topluma, tüm insanlığa sağlık, barış, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyor, Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramınızı yürekten kutluyorum.

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye