20 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turan Taksicileri Dinledi

Turan Taksicileri Dinledi

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

 

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, il merkezinde ‘Adliye Taksi’ durağında taksiciler ile sohbet ederek taksicilerin sorunlarını dinledi.

 

İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programlar nedeniyle Çanakkale’de bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, programlardan arda kalan bölümlerde boş durmayıp çeşitli ziyaretlerde bulunuyor. Ziyaretler çerçevesinde sahilde Adliye binasının karşısında bulunan ‘Adliye taksi’ durağına giderek burada taksiciler ile bir süre sohbet eden Turan şunları söyledi. 

Turan, “AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan ”Taksici kardeşlerimizi gittiğimiz her yerde il, ilçe, belde yani kısacası her yerde ziyaret ediyoruz. Onların sorunlarını dinliyor çözümü için birlikte çare arıyoruz. Taksicilere ayrı bir önem veriyoruz çünkü onlar bulundukları yerin sorunlarını, ihtiyaçlarını en iyi onlar bilirler. Taksiciler toplumun nabzını en iyi tutanlardır. 14 yıllık AK Parti iktidarlarının başarısında toplumun her kesimiyle bütünleşmek var, tıpkı taksici kardeşlerimizle bütünleştiğimiz gibi” dedi.