29 Eylül 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Lisesinin unutulmaz ve sevilen öğretmenlerinden emekli Matematik öğretmeni Ulvi Soyateş yaşamını yitirdi. Soyateş Ezine’de toprağa verildi.

Bir süredir geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi görmekte olan Soyateş bu rahatsızlığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Soyateş’in cenazesi 22 Şubat Cuma günü Ezine Zeytinli Camisinde Cuma namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra ilçe kabristanlığında ailesi, yakınları ve sevenlerinin gözyaşları ve duaları içerisinde toprağa verildi.

Ulvi Soyateş’in cenaze törenine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkan Vekili Mehmet Ünsal, CHP İlçe Başkanı Serdar Eren, CHP Ezine Belediye Başkan Adayı Halil Büyükerol, MHP Belediye Başkan Adayı A.Tevfik Aytimurer, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, öğretmen arkadaşları, öğrencileri, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum değerli öğretmenimiz Ulvi Soyateş’e yüce Allah’tan rahmet, başta ailesi ve yakınları olmak üzere, tüm sevenlerine ve geride kalanlar baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.