20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

VALİ AKTAŞ’TAN ÇANAKKALE OSB’YE ZİYARET

Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek OSB Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy ve OSB Bölge Müdürü İlçin Ayan ile bölge içerisindeki firmalara ziyaretler gerçekleştirdi.

Vali İlhami Aktaş, İSKO Plastik ve Kalıp San.Tİc.AŞ. (Kayhan Öçal), Bayraktar Satış ve Dağıtım AŞ. (Mehmet Bayrak) ve Asten Jant Lastik Mak. ve Paz. San. Dış Tic. Ltd. Şti (Gökhan Topay) firmalarının faaliyetleri hakkında yerinde bilgi alan Vali Aktaş, güncel konularla da ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretlerde firma sahiplerine teşekkür eden Vali Aktaş, çalışmalarında başarı ve bol kazanç dileklerinde bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren OSB Yönetim Kurulu Başkan Fahrettin Eroy, “Çanakkale Organize sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu olarak yaptığımız çalışmalar ile hali hazırda devam eden faaliyetlere sağladığımız katkıları Sayın Valimiz İlhami Aktaş ile görüştük. Çanakkale OSB’ye verdikleri desteklerin,gelişen ve büyüyen Çanakkale sanayisi ve sanayici iş insanları için önemini vurguladık. Nazik ziyaretleri ve işbirlikleri için gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

About Post Author