20 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

YAHYA KESKİN REGAİP KANDİLİ MESAJI

700 Sayılı Ezine Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Yahya Keskin, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Keskin mesajında şunları söyledi ;

“Müslümanlar için önemli gün ve gecelerin bir arada bulunduğu Üç Ayların başlamasını müjdeleyen bir Regaib Kandili’ne , bu mübarek günlere tekrar ulaşmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir.

 Bu mübarek zaman dilimini fırsat bilerek, yüce dinimizin bizden istediği, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasına, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına gayret göstermeliyiz.

Başta üyelerimiz ve tüm üreticilerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı tüm insanlığın barış ve huzur içerisinde olmasını yüce Allah’tan diliyorum.”