17 Nisan 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

cream texture background paper in beige vintage color, parchment paper, abstract pastel gold gradient with brown, solid website background.

YAHYA KESKİN’İN BERAT KANDİLİ MESAJI

S.S. 700 Sayılı Ezine Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Yahya Keskin, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Keskin mesajında şu ifadelere yer verdi.

“11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan ayının habercisi, Ramazan Ayından önceki son kandil gecesi olan Berat Kandili’ne ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Manevi ikliminde, hayatımızda özel anları bize yaşatan mübarek kandil gecelerinden birini daha idrak edeceğiz. Dünya hayatımızda nasıl bir takım işleri planlıyorsak, iktisadi, ticari faaliyetlerimizi nasıl düzenliyorsak, Berat Kandili de manevi hayatımızla ilgili muhasebe ve planlamaların yapıldığı gündür.

Manevi güzelliklerin dünyamızı donattığı bu güzel gecenin, tüm dünyadaki kötülüklerin sona ermesini sağlaması, barış, huzur, güven ortamının insanlığa hâkim olması, insanların kurtuluşuna vesile olması en önemli temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta üeticilerimiz ve değerli hemşehrilerimiz olmak üzere, azşz milletimizin ve Tüm İslam aleminin Beraat Kandili’ni kutlar, bu mübarek gecenin toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, tüm İslam alemi ile insanlığın barış ve huzur içinde olmasına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

 

About Post Author