9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Bşk. Yılmaz Konca’nın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 78. ölüm yıl dönümü mesajı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. Yıldönümü. Dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olan büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk milletin gönlünde ebediyen yaşayacak. Bizler, Ulu önder Atatürk’ün emanetlerini koruyarak ve birbirimize sımsıkı sarılarak, sanayicisinden girişimcisine, tüccarından öğrencisine kadar toplumumuzun tüm unsurlarıyla, birlik ve beraberlik içinde ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için çaba harcamalıyız. Düşmanlara karşı memleketin bütün güçlerini birleştirmeyi başaran, kırılmış cesaretleri güçlendirerek, bir milletin kaderinin nasıl değişebileceğini dünya tarihine yazdıran Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda biz de, bizden sonraki nesiller de, ülkemizi daha da ileriye taşımak için durmaksızın çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımızı ve müreffeh bir Türkiye konusundaki kararlılığımızı bir kez daha vurgularken, Büyük Önder Atatürk’ün yüksek hatırası önünde saygıyla eğiliyor, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun şahsında silah arkadaşlarını ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

 

YILMAZ KONCA

EZİNE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER