17 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

YILMAZ KONCA KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

EZİNE ŞOFÖRLER VE OT. OD. BAŞKANI YILMAZ KONCA KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

 

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf  Odası Başkanı Yılmaz Konca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Konca, birlik ve beraberlik temasına vurgu yaptığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bayramlar küskünlüklerin, kırgınlıkların son bulduğu günlerdir. Bayram günlerinde akrabalık bağlarımız kuvvetlenmekte, komşuluk ilişkilerimiz yenilenmekte ve toplumsal hayatımız canlılık kazanmaktadır. Birlik, beraberlik, sevgi, dayanışma ve kaynaşma hislerimiz bugünlerde en yoğun bir biçimde yaşanmaktadır. Sadece bayramlarda değil, yılın her gününü birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz. Bütün mesele iyi niyeti kaybetmemektir. Yardım ellerimiz yine sadece bayramlara has değil her gün yoksulun, fakır fukaranın üzerinde olmalıdır. “Komşusu açken tok olan bizden değildi” anlayışına hakim olan milletimizin bu yüce değerleri unutulmamalı, nesilden nesile intikal ettirilmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm şoför esnafımızın, Ezine’li ve Çanakkale’li hemşehrilerimin, Aziz Milletimizin, Türk İslam Aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

 

About Post Author