17 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de işletmeciliğini İş Adamı Anıl Kahrıman’ın yapacağı “ANIL KUYUMCULUK” gerçekleşen görkemli tören ile dualarla açıldı.

Ezine’ye değer katan firmalar arasına bir yenisi daha eklendi. Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösterecek olan ve işletmeciliğini İş Adamı ve Ezine Ziraat Odası Başkanı Anıl Kahrıman’ın yapacağı, Dr. Maide Suhindol Caddesi üzerinde AKBANK karşısındaki adresinde hizmet verecek işletmenin açılış törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, CHP İlçe Başkanı Caner Şahin, MHP İlçe Başkanı Tahsin Yüksel, DSP İlçe Başkanı Gürler Çetin, Ezine Şoförler  ve Ot.Es.Od.Başkanı Yılmaz Konca, Ezine Esnaf ve San Od. Başkanı Türker Demirhan, Ezine Es. Ve San. Kr.Kef.Koop. Başkanı Soner Eker, siyasi parti ve sivil toplu  kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İşyerinin açılışı yapılan duaların ardından kurdela kesimi ile yapıldı.

Farklı çizgisi ve göz alıcı ürün yelpazesi ile takı ve kuyumculuk sektöründe trend belirlemeye hazır olan “ANIL KUIYUMCULUK”, sektörün önemli markalarıyla Ezine’lilere ve bölgeye hizmet edecek.

Anıl Kahrıman gazetemize yaptığı açıklamada, “Esnaflığın içinden gelmiş bir aileyiz. Geleceğe dönük yeni bir yatırım kararı aldık. Açılışımıza katılan değerli protokol üyelerimize, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının değerli başkan ve temsilcilerine, değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İşletmemizin başta güzel ilçemiz Ezine olmak üzere, yöremize, ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.