15 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAYRAMİÇ’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAYRAMİÇ’TE YOL YAPIM ÇALIŞAMLARI DEVAM EDİYOR

 

Bayramiç Belediyesi 2016 yılı yatırım programı çerçevesinde Kıbrıs Caddesinde yol yapım çalışmalarının startını verdi.

 

Bayramiç Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bayramiç Belediyesince devam eden yol yapım çalışmaları kapsamında Kıbrıs Caddesi PTT önü ile Emniyet ve Üniversite sapağına kadar olan yolda kilitli parke taşı sökümü başladı.

İlçe genelinde devam eden yol onarım çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Bayramiç Belediyesi Kıbrıs Caddesi ile Bayramiç girişinde bulunan Tak arası olan yolun yapımına başladı.

Yol yapım çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, “Belediyemizin projeleri arasında bulunan Kıbrıs Caddesindeki çalışmalar son sürat devam ediyor.  Elektrik tellerinin yer altına alınması, doğalgaz hattı çalışmaları ve yağmur atık suyu çalışmalarının bitmesinden sonra yol üstünde bulunan parke taşı ve asfalt yolun sökümüne başladık. Özellikle Bayramiç´in ana güzergâhlarından biri olan yoğun şekilde kullanılan yol, parke taş ve asfalt olarak yeniden düzenlenerek bir ay gibi kısa bir sürede sonlandırılacak. Yeni yapılan yolumuz kaldırım düzenlemesi ve peyzaj düzenlemesi ile de Bayramiç’in vizyonuna yakışır bir yol olacak” dedi.

 

24092016_1_0002

About Post Author