20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Darcan Ailesinin Acı Günü : “Refika Darcan Sonsuzluğa Uğurlandı”

Kaportacı Esnaflarından ve Ezine Şoförler ve Ot.Esnaf Od.Kurul Üyesi Vedat Darcan ve Sedat Darcan’ın Annesi, Akın Darcan’ın Babaannesi Refika Darcan geçirdiği rahatsızlığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Drcan Mahmuidye Köyünde toprağa verildi. 

 

Refika Darcan geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süredir Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinde tedavi görüyordu.

 

Tedavi gördüğü hastanede 7 Temmuz Cumartesi günü yaşama veda eden Refika Darcan’ın cenazesi 8 Temmuz 2018 Pazar günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Mahmudiye Köyü Kabristanlığında toprağa verildi.

 

Cenaze Namazına Ezine Şoförler ve Ot. Esnaf Od. Başkanı Yılmaz Konca, AKÇANSA Yerel ve Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Yusuf Kenan Topaloğlu, Çanakkale Esnaf Od.Birliği Bşk. Ünal Özcan, Çanakkale Madeni İşler Odası Bşk. Fahrettin Dündar, Çanakkale Şoförler ve Ot. Esnaf Od. Bşk. Mehmet Ali Demir, Çanakkale Kent Konseyi Bşk. Engin Kandemir, Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk. Türker Demirhan, 700 Sayılı Ezine Yağlı Tohumlar Tar.Sat.Koop.Bşk. Yahya Keskin, Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, STK Temsilcileri, Muhtarlar ve çok sayıda kişi katıldı.

 

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak Refika Darcan’a yüce Allah’tan rahmet, ailesi yakınları ve tüm sevenlerine de baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Rabbim merhametiyle muamele etsin. Mekanı Cennet olsun.

 

 

About Post Author