21 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EGEMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine Büro İrtibat Sorumlusu Deniz Gezer ile eğitimci Nihan Gezer’in biricik oğulları Egemen Gezer sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı.

 

Çanakkale Marina Restaurant’ta gerçekleşen düğün törenine Gezer Ailesini yakınları, dostları ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Nihan ve Deniz Gezer çifti ile oğulları Egemen’in davetlileri kapıda karşıladığı düğün töreninde ilk dansın yapılması ve pasta kesiminin ardından davetliler canlı müzik ve oyun havaları eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

 

Gece boyunca davetlilerle yakından ilgilenen Gezer çifti, “Biricik oğlumuz Egemen’in sünnet düğününe gelerek bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran akrabalarımıza ve tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Gezer çifti oğulları Egemen’e muhteşem bir sünnet düğünü yaparak, evlatlarının erkekliğe ilk adımı atmasının sevinç ve onurunu yakınları ve dostları ile birlikte paylaşırlarken, düğünde şıklığı ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Egemen’de “erkekliğe ilk adım atarak merhaba” demenin tadını çıkarırken bu güzel ve özel günde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşları ile başta ailesi ve davetliler ile gece boyunca doyasıya eğlendi.