17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNE KAYMAKAMI HACI ARSLAN UZAN’DAN ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI’NA ZİYARET

Ezine Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz hazır bulundu.

“KURUMLAR İŞBİRLİĞİ VE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞINCA İLİMİZİN REKABET GÜCÜ ARTIYOR”

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu gerçekleştirilen ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Ezine Kaymakamımız Sayın Hacı Arslan Uzan ile Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesine yapılan yatırımlar hakkında görüş alışverişi yaptık. Odamızın proje ortağı olarak yer aldığı ve proje yazım sürecinde tam destek verdiğimiz, Ezine Gıda İhtisas OSB Elektrik Ana Hattı Yapım projesini görüştük. Bölgemiz ekonomisinde yeni bir vizyon katacağına inandığımız Ezine Gıda İhtisas OSB’nin en kısa sürede faaliyete geçmesi için her türlü desteği vereceğimizi yineledik. Kurumlar işbirliği ve uyum içerisinde çalışınca İlimizin rekabet gücü artıyor. Biz çalışmalarımızı hep bu eksende gerçekleştiriyoruz. Ezine Kaymakamımıza ziyareti için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Semizoğlu tarafından Ezine Kaymakamı Sayın Hacı Arslan Uzan’a Osmanlı Belgelerinde Çanakkale Deniz Ticareti kitabı takdim edildi.