13 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MHP GEYİKLİ BELDE BAŞKANI NURİ KUŞÇU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MHP Geyikli Belde Başkanı Nuri Kuşçu, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

 

Kuşçu mesajında şunları ifade etti.

 

“Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü simgeleyen Kurban Bayramını geleceğe umutla, güvenle bakarak karşılıyoruz. .Evrensel anlamda, sevginin ve saygının simgesi konumundaki bayramlar, karşılıklı duyguların anlatılmasına aracılık eden özel günlerdir. Bireyleri aynı düşünce ve duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan bu özel günlerimiz, insan ilişkilerini geliştirerek, birlik ve beraberliği güçlendirdiği gibi yardımlaşma ve dayanışmayı da artırmaktadır.

 

Bizlere, özgürce ve huzurla bayramları kutlama imkânı veren başta Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Kurban Bayramı vesilesiyle bizleri biz yapan, kırgınlıklarımızı bir kenara bırakıp ayrışmak yerine kucaklaşmamızı, birlik olmamızı sağlayan o güzel duyguların tüm yüreklere hâkim olmasını temenni ediyorum.

 

Bu bayram dargınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakıp vatan ve millet çerçevesinde birleşmenin, ele omuz omuza olmanın zamanıdır. Geçmişte her türlü şer odaklarının eylemlerine karşı dik duran ve değerlerinin yanında yer alan milletimiz, son ekonomik savaşta da bu duruşundan taviz vermemiş, vatanı ve milleti için yine gereğini yapmıştır.

 

Ülkücüler olarak bizi bölmeye, parçalamaya, bazı emelleri için kurban etmeye çalışan mihraklara geçit vermeyeceğiz. Ülkücüler olarak biz milletimize inanıyor, güveniyor, her zaman desteklerini yanımızda hissediyoruz. Onlardan aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

 

Bu vesile ile Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklar dilerken, şehit aileleri ve gazilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin, Türk-İslam aleminin, tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını kutlarken, sevdikleri ile birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

About Post Author