27 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri pazarında Türkiye’de önemli bir pazarı olan SIEMENS’ın,  Ezine Mağazası “GÜR TİCARET” törenle hizmete açıldı.

Camikebir Mahallesi Aytaç Sokak No:9/2 Ezine adresinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan ve işletmeciliğini NECMİ ve NEJLİ GÜR’ün yaptığı “GÜR TİCARET” in açılış törenine Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Belediye Meclis Üyesi Ramazan Kocaöz, SIEMENS Satış Müdürü Seyhan Köroğlu, Marmara Bölge Müdürlüğü Satış Alan Yöneticisi Burak Çalışkanoğlu, Bayi Satış Yönetmeni Emre Okur, Satış Yönetmeni Burak Erentuğ,  Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk.Mehmet Özkan, Ezine Şoförler ve Oto. Es.Od.Bşk. Yılmaz Konca, Ezinespor Bşk. Mehmet Akyün, Banka Müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mağazanın açılışı din görevlisinin yaptırdığı duanın ardından Belediye Başkanı Babaoğlu, Emniyet Müdürü Pasinli ve SIEMENS Satış Müdürü Köroğlu tarafından kurdela kesimi ile yapıldı.

Açılış ile ilgili yapılan açıklamada, “Mağazamızın açılışına gelerek bizleri onurlandıran Başta Belediye Başkanımız Haluk Babaoğlu ve Emniyet Müdürümüz Alper Pasinli olmak üzere siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarımızın çok değerli başkan ve temsilcilerine, bankalarımızın çok değerli müdür ve personellerine, tüm dost ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyor, mağazamızın ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.