9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

????????????????????????????????????

TÜRK TELEKOM MARMARA AVRUPA YETKİLİLERİNDEN ÇTSO’YA ZİYARET

Türk Telekom Kobi Grup Bölge Satış Marmara Avrupa Müdürü Fariz Akceylan, Kobi Grup Satış Yöneticisi Ahmey Günay ve Kurumsal Satış Yöneticisi Burak GutayÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret ederek bölgede yapılacak yeni yatırım ve projeler hakkında görüş alışverişi yaptı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Görüşme hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “ KOBİ’lerimizi dijitalleştirmek için iletişim altyapımızın çok iyi olması gerekiyor. İnternet ve cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Türk Telekom Kobi Grup Bölge Satış Marmara Avrupa Müdürü Fariz Akceylan ve ekibi ile bölgemizde yapılması planlanan altyapı yatırımları ve projeleri görüştük. İletişim, çağımızın en önemli aktörü olduğunu konusunda hem fikir olduğumuzu beyan ettik. Üyelerimize de buradan bir çağrı yaparak Telekom ile ilgili internet, telefon vs. her türlü konuda yaşadıkları bir sıkıntı veya talep ve önerileri olduğunda bizimle iletişime geçmelerini istiyorum. Kendilerine nazik ziyaretleri ve verdikleri bilgiler için teşekkür ediyorum.” dedi.