3 Aralık 2023

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Yarbay Hızlı’dan Başhekim Karacaer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ezine 3. Jandarma Er Eğt. Tabur Komutanı Yarbay Evren Hızlı, Ezine Devlet Hastanesi Başhekinliği görevine atanan Op.. Dr. Mehmet Ali Karacaer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi ortamda gelişen ziyarette Tabur Komutanı Hızlı, göreve yeni atanan Op.Dr. Karacaer’e hayırlı olması temennisiyle görevinde başarılar dileyerek, “Pandemi döneminde sağlık çalışanlarımız en ön safta mücade ederek, özverili olarak çalıştılar. Bir süredir de aşılama çalışmalarında yine aynı şekilde tüm gayretinizle özveri içerisinde bu hastalığı yenme adına üstün gayretle çalışıyorsunuz. Sizlere sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah bu hastalığı elbirliği içerisinde en kısa zamanda yenerek eski sağlıklı günlerimize kavuşacağız. Yeni görevinizin hayırlı olması temennisiyle başarılar diliyorum” dedi.

Başhekim Karacaer’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu güzel duygu ve düşünceleri için değerli komutanımıza çok teşekkür ediyoruz. Ülkemizin pandemi döneminde yaptığı mücadele çalışmalarında başta Jandarma teşkilatımız olmak üzere tüm silahlı kuvvetlerimizi her zaman yanımızda gördük. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah bu hastalığı en kısa zamanda yeneceğiz. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya bir kez daha davet ediyoruz” dedi.

Ziyarette Yarbay Hızlı tarafından Başhekim Karacaer’e çiçek takdiminde bulunuldu.

About Post Author