3 Temmuz 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MHP MİLLETVEKİLİ ADAY EVREN YALÇIN’DAN BAŞKAN KONCA’YA ZİYARET

Seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale 1. Sıra Milletvekili Adayı Evren Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Ezine’de Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca’yı makamında ziyaret etti.

MHP Milletvekili Adayı Yalçın ziyarette MHP seçim programı ve özellikle şoför esnafı için planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Milletvekili seçilmeleri halinde Şoför esnafının tüm sorunları ile yakından ilgileneceğini ifade eden Yalçın, “Mesleki kuruluşlarımız yaptıkları çalışmalar ve hizmetlerle çok önemli bir misyon üstlenmektedirler. Bizde seçim çalışmalarımız kapsamında bugün tekrar Ezine’ye geldik. Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odamızı ziyaret ettik. Yılmaz Konca Başkan ile uzun yıllardır tanışırız. Kendisi çok sevdiğimiz değer verdiğimiz bir ağabeyimizdir. Yılmaz Konca Başkanın nezdinde tüm şoför esnafımıza kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve işlerinde bol kazançlar diliyoruz” dedi.

Başkan Konca’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Evren Yalçın kardeşimize seçimlerde başarılar diliyoruz” dedi.